Thursday (02.06.2016)

Aeg Kaitsja Töö pealkiri Juhendaja(d) Retsensent
09:15 Erki Viidalepp magistrikaitsmine NB! KINNINE KAITSMINE IT-lahenduse arendamine tootmisettevõtetele tootmistõhususe mõõtmiseks ning parendamiseks Evocon OÜ näitel Roman Zahharov,       Urmas Varblane Aleksander Miina
09:50 Alex Nõomaa magistrikaitsmine Kauglabor Lego Mindstorms EV3 baasil Kaido Reivelt Heilo Altin
10:25 Erik Ilbis magistrikaitsmine System Architecture and Component Evaluation for ESTCUBE-2 Electrical Power System Mihkel Pajusalu,          Artur Abels Aivo Reinart
11:00 Suman Sarkar magistrikaitsmine Dynamic Rate Allocation of Interactive Multi-View Video with View-Switch Prediction Gholamreza Anbarjafari, Cagri Ozcinar Luciano Garcia Banuelos
11:35 Tõnis Uiboupin magistrikaitsmine Super Resolution and Face Recognition Based People Activity Monitoring Enhancement Using Surveillance Camera Gholamreza Anbarjafari, Pejman Rasti Nalin Jayakody
12:10 Mari Allik magistrikaitsmine Software Development for the Mechanical Shock Testing System at Tartu Observatory Viljo Allik, Teet Tilk, Riho Vendt Aivo Reinart
12:45 LÕUNA
13:45 Miroslav Rolko Universal Antenna Rotator Controller for Satellite Ground Stations Indrek Sünter,                 Viljo Allik Teet Tilk
14:15 Taavi Adamson Nutiseadme helipessa ühenduv variomeeter Artur Abels Teet Tilk
14:45 Andres Mihkelson Robootikavõistluse formaadi FIRST Tech Challenge rakendamine Eestis Heilo Altin Sven Hendrikson
15:15 Siim Assi Painduvate IEAP täiturite deformatsiooni täppismääramine videotöötlusega Andres Punning Anastasia Bolotnikova
15:45 Joonas Merisalu Sondijaama juhtimise tarkvara elektriliste mälude uurimiseks Jaan Arik Indrek Jõgi
16:15 Sander Orav MATRIX, TETRIX ja VEX robootikaplatvormid Alo Peets, Anne Villems, Taavi Duvin Heilo Altin

Friday (03.06.2016) 

Aeg Kaitsja Töö pealkiri Juhendaja(d) Retsensent
09:15 Karl Allik RSSI-based Object Finding System Gholamreza Anbarjafari Erik Ilbis
09:45 Kadri Samuel Real-Time Ensemble Based Face Recognition System for Humanoid Robots Gholamreza Anbarjafari, Anastasia Bolotnikova Salma Samiei
10:15 Karl Tarvas Edge Information Based Object Detection and Classifiation Gholamreza Anbarjafari, Pejman Rasti Kert Pjatkin
10:45 Lembit Valgma 3D Reconstruction Using Kinect v2 Camera Gholamreza Anbarjafari, Morteza Daneshmand Paul Benson Muite
11:15 Andreas Ragen Ayal Star Detection Algorithm for Estcube-2 Star Tracker Tõnis Eenmäe, Margus Rosin Tõnis Tiimus
11:45 Allan Kustavus Individuaalseadistusega mitme isendi toega kuivtoidu jagaja Helina Kitsing, Koit Kulper Tavo Kangru
12:15 LÕUNA
13:15 Anders Martoja Fault Tolerant Networking Using Linux Based Systems and Obsolete Hardware Artjom Lind Meelis Roos
13:45 Martin Külvik Vaakummeetritest tuleva informatsiooni edastamine arvutitesse Ergo Nõmmiste Andres Punning
14:15 Ragnar Margus Seade IEAP täiturite juhtimiseks pulsilaiusmodulatsiooniga Andres Punning Alo Peets
14:45 Karl-Kristjan Kokk DMA mõõteseade Andres Punning Jaas Ježov